اپلیکیشن سئو

اپلیکیشن سئو - تولید محتوا

در پلی استور گوگل اپلیکیشن هایی برای علاقه مندان به سئو و متخصصین سئو وجود دارد که به کاربران کمک زیادی می تواند کند. این اپلیکیشن های سئو میتواند در گوشی های اندرویدی شما نصب شود و در مواقعی که دسترسی به کامپیوتر ندارید، از آن ها استفاده کنید. در ادامه به معرفی اپلیکیشن سئو و دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوای دیجیتال و متنی میپردازیم. جهت مشاوره سئو و طراحی وب سایت و تولید محتوا در تهران و کرج با ما تماس بگیرید.

اپلیکیشن Seo Backlink Tool

یکی از مهمترین و ابتدایی ترین روش هایی که متخصصین سئو در آنالیز یک سایت انجام می دهند، بررسی بک لینک های آن وبسایت است. با بررسی اولیه اپلیکیشن سئو Seo Backlink Tool به شما امکان می دهد که با استفاده از تلفن اندرویدی خود به سرعت ۲۰ تا از مهمترین بک لینک های هر سایت را به همراه انکر تکست و اعتبار آنها مشاهده نمایید. اطلاعات دیگری مانند تعداد تمام بک لینک ها، تعداد وبسایت های مجزا برای بک لینک ها، تعداد لینک های با پسوند Edu، فالو بودن لینک ها، تاریخ آخرین بررسی هر پیوند و دیگر اطلاعات مرتبط در این اپلیکیشن گزارش می دهد.

اپلیکیشن SEO And Link Analyzer

این اپلیکیشن سئو که توسط سایت معروف Searchmetrics تهیه می شود، از API این وب سایت استفاده نمایید و امکاناتی مانند آنالیز سئو و رتبه وب سایت در موتورهای جستجو، نشان دادن بک لینک ها، بررسی سیگنال های شبکه های اجتماعی یک وب سایت و میزان نمایش یک سایت در تبلیغ کلیکی گوگل را نشان می دهد.

با استفاده از این اپلیکیشن رایگان سئو می توان به سرعت کلمات کلیدی اصلی یک وبسایت و سایت های رقیب آن را مشاهده کنید. این نرم افزار سئو، گزارشات دیگری نیز نشان می دهد و نمایش آنها به شکل زیبایی است. دکمه های کاربردی زیادی در این اپلیکیشن وجود دارد که کمک بسیاری به شما میکند.

اپلیکیشن SEO SERP Mojo Rank Tracker

با استفاده از اپلیکیشن سئو SEO SERP Mojo Rank Tracker می توان تاریخچه ای از رتبه یک وبسایت در یک کلمه کلیدی ایجاد نمود. این اپلیکیشن قادر است رتبه یک سایت را در موتورهای جستجو گوگل، بینگ و یاهو اندازه گیری نماید و نمودار پیشرفت سایت را در یک کلمه کلیدی نشان دهد. نسخه رایگان این نرم افزار اندرویدی سئو می تواند بینهایت url را در بی نهایت کلمه ثبت نماید.نسخه پولی این اپلیکیشن اندرویدی، قابلیت های بیشتری مانند به روز رسانی اتوماتیک رتبه را در هنگام باز شدن اپلیکیشن انجام خواهد داد.

اپلیکیشن Sinium SEO Tools

این اپلیکیشن سئو، ابزارهای کاربردی زیادی را به شما نشان می دهد. در این اپلیکیشن، ۵۴ ابزار وجود دارد که همگی با سئو و بهینه سازی سایت در ارتباط هستند. تعدادی از ابزارهای این اپلیکیشن عبارتند از:

  • Mobile Friendly Test: در این قسمت نمایش صحیح موبایلی سایت با استفاده از API گوگل مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. همانطور که می دانید این مورد یکی از فاکتورهای مهم رتبه بندی در گوگل می باشد.
  • Source Code: این ابزار کد منبع هر url را به شما نمایش می دهد.
  • Spider Simulator: ای ابزار داده های متا و لینک های داخل هر صفحه را نشان می دهد.
  • Server Status: این ابزار وضعیت سرور و زمان پاسخگویی آن را تست می کنند.
  • Website Speed Test: سرعت سایت را در این قسمت نشان می دهد.
  • Domain Tools Category: در این قسمت می توانید اطلاعاتی درباره تاریخ ثبت دامنه، هاستینگ و ip آن را مشاهده کنید.
  • MozRank: این قسمت رنک دامنه و url وارد شده را با توجه به اطلاعات سایت MOZ نشان می دهد.

اپلیکیشن Keyword Research App Tool

این اپلیکیشن در زمینه ارائه کلمات کلیدی مشابه بسیار قوی است. در هنگام ورود به اپلیکیشن یک کادر وجود دارد که می توانید کلمه مورد نظر خود را وارد نمایید و کلمات کلیدی مشابه با آن را استخراج نمایید.

اپلیکیشن Google Analytics

این اپلیکیشن رایگان سئو، بهترین و آسانترین ابزار برای بررسی کارایی و ترافیک سایت می باشد. اپلیکیشن Google Analytics همانند نسخه دسکتاپ، امکانات زیادی در ارائه گزارش های مفید دارد. با استفاده از فیلترهای موجود و انتخاب یک بازه زمانی می توانید ترافیک سایت را در آن بازه و برای کلمات کلیدی متفاوت بررسی کنید.

اپلیکیشن SEO All In One

این اپلیکیشن سئو بسیاری از سایت های سئو را در طبقه بندی های متفاوت تقسیم بندی می کند و در هر قسمت می توانید به چندین وب سایت و ابزار دسترسی داشته باشید. محیط سایت ها در داخل اپلیکیشن بارگذاری می شود و مزایای آن دسترسی به بهترین ابزارهای موجود در اینترنت است.

برای مشاوره بهترین سئو و طراحی وب سایت و تولید محتوا در تهران و کرج و دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا متنی با کارشناس تولید محتوا تماس بگیرید.

شماره تماس مشاوره با متخصصین سئو و تولید محتوای متنی و دیجیتال در تهران و کرج و دیجیتال مارکتینگ :۰۲۱۹۱۳۰۱۰۷۴

اینستاگرام مشاوره تولید محتوای متنی  و دیجیتال مارکتینگ بهترین سئو و طراحی وب سایت در کرج و در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

جدیدترین مطالب

آیا سوالی دارید؟

با ما در ارتباط باشید.کارشناسان ما به سرعت پاسخگوی شما خواهند بود.

تماس با ما