اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام - سئو در تهران - تولید محتوای متنی - دیجیتال مارکتینگ

اگر شما هم به کار بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ مشغول هستید، اینستاگرام مارکتینگ احتمالاً در اولویت زیادی در برنامه های کاری شما دارد. با توجه به حضور تعداد زیادی از برند‌‌‌ها در پلتفرم اینستاگرام، و آگاهی از این که هر یک از آن‌‌ها محتوای منحصر به فرد خود را  می توانند در شبکه‌ های اجتماعی بارگذاری کنند، دانستن اینکه اکسپلور اینستاگرام به چه معناست برای شما لازم است و نیاز هست در مورد روش‌های به حداکثر رساندن دسترسی کاربران خود به محصولات و خدمات خود اطلاعات کافی کسب نمایید. در این مقاله به شما می گوییم اکسپلور اینستاگرام به چه معناست و با روش‌ های رسیدن به اکسپلور آشنا خواهید شد.جهت مشاوره تولید محتوای دیجیتال و متنی و سئو در تهران و کرج با ما تماس بگیرید.

اکسپلور اینستاگرام

به طور ساده قسمت  اکسپلور اینستاگرام بخشی از اینستاگرام است که شامل پست‌ هایی از افراد که آن‌‌ ها را دنبال نکرده‌اید و اینستاگرام معتقد است ممکن است شما آن‌‌ ها را بشناسید و بخواهید آن‌‌ها را فالو کنید نشان داده می شود.

صفحه کاوشگر اینستاگرام می‌تواند به شما در افزایش لایک اینستاگرام کمک زیادی کند. ورود به صفحه اکسپلور اینستا، یک روش مطمئن برای افزایش گسترده دید پست‌‌‌ها و کپشن اینستاگرام است. از طرفی متأسفانه، هیچ راه قطعی برای حضور در این صفحه وجود نخواهد داشت. با این وجود، با انجام برخی اقدامات، می‌ توانید احتمال یافتن پست خود را توسط کاربران در صفحه بالا ببرید.

راه هایی برای جذب فالور اینستاگرام

راه‌های زیادی برای جذب فالور در اینستا مانند طراحی مسابقه اینستاگرامی‌ و یا نوشتن جملات و عبارات پرمعنا و به یادماندنی در بیو اینستاگرام است. همانطور که می‌دانید شما می‌توانید با استفاده از سایت ساز‌های متنوع سایت خود را طراحی کرده و یا با استفاده از فروشگاه سازها، سایت فروش آنلاین خود را به سادگی راه اندازی نمایید. اما جهت افزایش رتبه سئو وب سایت خود قطعا نباید از تاثیر شبکه‌های اجتماعی غافل بشوید. همچنین کاربران بسیاری با استفاده از اینستاگرام مارکتینگ توانسته‌ اند آمار بازدیدکنندگان خود را بالا ببرند.

صفحه Instagram Explore در واقع بخشی است که اینستاگرام برای کاربران خود فراهم کرده است تا بتوانند به محتوای خود نظارت ‌داشته باشند. هر کاربر محتوای مختلفی را در صفحه کاوشگر خود مشاهده می کند و این براساس پست‌هایی است که کاربران آن‌‌ ها را لایک کرده و افرادی که آن‌‌ها را دنبال می‌کنند. به زبان ساده، اکسپلور مجموعه‌ ای از پست‌هایی است که اینستاگرام فکر می‌کند کاربران از داشتن آن‌‌ ها لذت می برند.

  علت دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

آمار اینستاگرام نشان می‌دهد بیش از ٪۶۰ از کاربران آن از صفحه Explore استفاده می‌ کنند و از آنجا که اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد، این بدان معنی است که حدود ۵۰۰ میلیون کاربر فعال در حال جستجو در صفحه اکسپلور هستند. در نتیجه این آمار و ارقام به راحتی نشان می‌دهد که چرا باید جهت افزایش فالوور اینستاگرام از رقبای خود جلوتر باشیم.

  اکسپلور اینستا چگونه کار می‌کند؟

اما سوالی که مطرح ‌می‌شود این‌ است که چگونه اینستاگرام تصمیم می‌گیرد کدام پست‌‌‌ ها در این صفحه اکسپلور نشان دهد و این کار توسط الگوریتم خاصی صورت می گیرد و مواردی مانند موارد زیر روی آن تاثیرگذار است:

  •  ایجاد پست‌ هایی که افراد آن‌‌‌ ها را لایک می کنند.
  •  ایجاد پست‌هایی با تعامل بالا.
  •  ایجاد پست‌هایی از برندهای مشابه که آن‌‌ها را دنبال می کنید.

در واقع صفحه کاوشگر اینستاگرام شامل پست‌هایی می باشد که توسط افراد لایک می شوند، پست‌هایی از حساب‌های کاربری مشابه که آن‌‌ها را دنبال می‌کنید و پست‌هایی با جذابیت بالا که افراد زیادی آن‌‌ها را لایک می‌ کنند. به این ترتیب، اکسپلور پست‌‌‌ها را بدون در نظر گرفتن فالور ها و تبلیغاتی که شما می‌کنید، انتخاب می‌کند و به کاربران نشان می‌دهد.

برای مشاوره سئو کار و تولید محتوا در تهران و کرج ، دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوای متنی با کارشناس تولید محتوا تماس بگیرید

شماره تماس مشاوره تولید محتوای دیجیتال و سئو در تهران و کرج و دیجیتال مارکتینگ :۰۲۱۹۱۳۰۱۰۷۴

اینستاگرام مشاوره تولید محتوای سایت و دیجیتال مارکتینگ سئو تولید محتوا در کرج و  در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

جدیدترین مطالب

آیا سوالی دارید؟

با ما در ارتباط باشید.کارشناسان ما به سرعت پاسخگوی شما خواهند بود.

تماس با ما