سئو تکنیکال

سئو تکنیکال - مشاوره سئو

سئو تکنیکال یا سئو فنی یکی از سه بخش اصلی سئو وب سایت را در کنار سئو داخلی و سئو خارجی تشکیل می دهد. کارشناسان سئو همواره این سه بخش اصلی را مبنای کار خود برای بهینه‌ سازی وب‌ سایت‌ ها قرار می‌دهند. در ادامه به بررسی سئو تکنیکال و تولید محتوای وب سایت می پردازیم.جهت مشاوره تولید محتوای دیجیتال و متنی و سئو در تهران و کرج با ما تماس بگیرید.

سئو فنی

سئو فنی مسئله ای است که فقط بعضی از ما با دقت از آن استفاده می‌کنیم، با این حال بخشی از زندگی همه ما می‌ باشد.  در لیست فنی ما مسائل، اشتباهات، نکات و توصیه‌های سئو همگی قرار دارد. با این کار می‌خواهیم تا با موثرترین روش ممکن تمام عناصر مهم برای ساختن وب‌ سایت کاربرپسند، کارآمد، قابل مشاهده کاربردی و با فهم آسان را پوشش دهیم.

سئو تکنیکال

سئو فنی به فرایند بهینه‌ سازی وب‌ سایت شما برای مرحله ایندکس شدن و نمایه‌ سازی استفاده می شود. درواقع با استفاده از سئو فنی شما می‌توانید بدون هیچ مسئله و مشکلی به تفسیر و فهرست‌ بندی وب‌ سایت خود توسط خزنده‌ها و موتورهای جستجو کمک نمایید.

سئو فنی به این دلیل فنی نامیده می‌شود که هیچ ارتباطی با محتوای واقعی وب‌ سایت و یا تبلیغ سایت نخواهد داشت. هدف اصلی سئو فنی بهینه‌ سازی زیرساخت‌های یک وب‌ سایت و افزایش بازدید سایت خواهد بود.

سئو داخلی سایت به تکنیک های تولید محتوای بهینه سازی شده مربوط است و اینکه چگونه می‌ توانید آن را با آنچه کاربر جستجو می‌کند مرتبط نمایید. همچنین سئو خارج از سایت که به آن لینک‌ سازی گفته می شود، فرایند دریافت لینک‌ها از وب‌ سایت‌ های دیگر به منظور افزایش اعتماد در طی فرایند رتبه‌ بندی می‌ باشد.

 تکنیک سئو برای افزایش رتبه سایت

زمان پاسخگویی سرور را بهبود بخشید

زمان پاسخگویی سرور به دوره زمانی که طول می‌کشد تا کد HTML برای شروع ارائه صفحه بارگذاری شود گفته می شود. معمولا هنگامی که به یک صفحه دسترسی پیدا می‌کنید پیامی به سرور منتقل خواهد شد و مدت زمانی طول می‌ کشد تا سرور اطلاعات را به شما نشان بدهد.

برای تست و بهبود زمان پاسخ سرور ۳ مرحله وجود دارد :

  • در مرحله اول شما باید داده‌ ها را جمع‌ آورینمایید و بررسی کنید که چرا زمان پاسخگویی سرور طولانی است.
  • در مرحله دوم زمان پاسخگویی سرور خود را برای شناسایی و رفع هرگونه مشکل عملکرد در آینده اندازه‌گیری نمایید.
  • در نهایت هرگونه نقص یا مشکلی را بررسی و کنترل نمایید.
  • تهیه و خرید سرور مجازی یا سرور اختصاصی را جهت افزایش سرعت سایت در برنامه های خود قرار بدهید.

بهینه‌سازی و کاهش سایز تصاویر

اگر یک وب‌ سایت بسیار کند بارگذاری شوذ یکی از اولین مواردی که باید به ذهن شما برسد تصاویر است. چون ممکن است اندازه تصویر بزرگ باشد. منظور ما اندازه در صفحه نیست بلکه از اندازه در دیسک صحبت می‌ کنیم.

پسوندهایی مانندJPEG ، PNG و GIF پرکاربردترین انواع پسوندها برای تصاویر نامیده می شوند به همین دلیل راه حل‌ های زیادی برای فشرده‌ سازی این تصاویر وجود دارد.

تعداد تغییر مسیرها را کاهش دهید

تغییر مسیرها  می‌توانند شما را از دردسرهای زیادی مانند مشکلات لینک و خرابی صفحه نجات بدهد اما اگر تعداد زیادی از این تغییر مسیرها وجود داشته باشد می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما به وجود آورد.

تغییر مسیرهای زیاد می‌تواند وب‌ سایت شما را با سرعت کمتری بارگذاری کند. هرچه تغییر مسیر بیشتری انجام شود کاربر باید زمان بیشتری برای ورد به صفحه اصلی داشته باشد.همچنین برای یک صفحه باید فقط یک تغییر مسیر انجام دهید، در غیر اینصورت شما یک حلقه تغییر مسیر را به خطر می‌ اندازید.

برای مشاوره سئو داخلی و تولید محتوا در تهران و کرج ، دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوای متنی با کارشناس تولید محتوا تماس بگیرید

شماره تماس مشاوره تولید محتوای دیجیتال و سئو در تهران و کرج و دیجیتال مارکتینگ :۰۲۱۹۱۳۰۱۰۷۴

اینستاگرام مشاوره تولید محتوای سایت و دیجیتال مارکتینگ سئو تولید محتوا در کرج و  در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

جدیدترین مطالب

آیا سوالی دارید؟

با ما در ارتباط باشید.کارشناسان ما به سرعت پاسخگوی شما خواهند بود.

تماس با ما