وظایف شرکت سئو

افزایش ترافیک - سئوکار - بهینه سازی - خدمات سئو

اگر سئو به روش حرفه ای در وب سایت کسب و کار شما پیاده سازی نشده باشد مطمئنا به نتایج مطلوب نمی رسید. سئو برای افرادی که به تازگی وارد دیجیتال مارکتینگ شده اند، می تواند بسیار پیچیده باشد. اگر به دنبال شرکت های خدمات سئو هستید، قطعا نام های زیادی را دیده اید. با اینکه معمولا آنها در مورد خدمات خود در سایتشان توضیحاتی داده اند، اما باز هم درک اینکه یک شرکت سئو چه وظایفی دارد کمی سخت است. چرا که اغلب آن ها در این توضیحاتشان ممکن است از عبارتی استفاده کنند که شما با مفهومشان آشنا نیستید. در ادامه به معرفی وظایف شرکت سئو ، افزایش ترافیک و دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوای دیجیتال و متنی میپردازیم. جهت مشاوره با سئوکار و طراحی وب سایت و تولید محتوا در تهران و کرج با ما تماس بگیرید.

شرکت سئو

یک شرکت سئو، خدماتی در زمینه بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو ارائه می دهد تا به هر چه بیشتر دیده شدن آن در فضای مجازی کمک کند. سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، فرآیندی است که در آن تغییراتی در وب سایت و محتوای آن ایجاد می شود تا صفحات سایت، دارای جذابیت هر چه بیشتر برای موتورهای جستجو شوند.

هر چقدر وب سایت شما بهتر برای موتورهای جستجو مخصوصا گوگل بهینه باشد، باعث افزایش رتبه بالاتر صفحات سایت در نتایج جستجو می شود. به عبارت دیگر رتبه سایت به ازای جستجوی کلمات کلیدی مربوط با محصولات و خدمات کسب و کارتان افزایش پیدا می کند.

مهمترین مزیت در استفاده از خدمات یک شرکت سئو، کمک گرفتن از تجربه آنها در بدست آوردن رتبه بهتر در نتایج جستجوها است. متخصصین سئو میدانند که چه کارهایی باید در وب سایت شما انجام بدهند تا ترافیک کسب شده از موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ افزایش پیدا کند.

وظایف شرکت سئو

بسیاری از مشتریان وب سایت ها در درک ماهیت شرکت های سئو ناتوان هستند و نهایتا تصور می کنند که متخصصین این شرکت ها باید هرچه سریعتر سایت آن ها را به رتبه یک برسانند که همچین چیزی نیست و به زمان نیاز دارد.

اگر دقت کرده باشید ما از صفت معتبر برای یک شرکت سئو خوب استفاده می کنیم. چرا که در دنیای مجازی دو نوع سئو وجود دارد: سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه. منظور از سئو کلاه سفید، بدست آوردن نتیجه از طریق تلاش و روش های درست است. سئو کلاه سیاه نیز به تکنیک هایی گفته می شود که از طریق نا مناسب و غیر قانونی موجب افزایش رتبه سایت شما می شود.

مهمترین این موارد که با سئو کلاه سفید در ارتباط هستند، عبارتند از:

 • امنیت وب سایت
 • موبایل فرندلی بودن وب سایت
 • سرعت بارگذاری وب سایت
 • استفاده از داده های ساختار یافته
 • کیفیت محتوای صفحات
 • طول محتوای صفحات
 • حضور در شبکه های اجتماعی
 • داشتن بک لینک های با کبفیت
 • بهینه سازی تصا.یر سایت

پیاده سازی فاکتورهای سئو

یک شرکت سئو خوب باید در قرارداد خود نسبت به درج موارد زیر اقدام نماید:

 1. آنالیز ساختار سایت
 2. آنالیز محتوای سایت، شامل آنالیز نرخ تبدیل
 3. آنالیز سئو خارجی
 4. بهینه سازی کدهای سایت
 5. بهینه سازی محتوای سایت
 6. بهینه سازی فاکتورهای سئو خارجی

چه زمانی به خدمات یک شرکت سئو نیاز داریم؟

از نظر گوگل هر زمانی که احساس به ضرورت استخدام سئوکار کردید، بهتر است هر چه زودتر به انجام این کار اقدام نمایید. یکی از بهترین زمان ها برای استخدام شرکت سئو، هنگام طراحی مجدد یا برنامه ریزی برای پیاده سازی یک سایت جدید می باشد. از این طریق شما می توانید اطمینان بدست آورید که وب سایت شما به شکلی طراحی شده که از ابتدا برای موتورهای جستجو بهینه باشد.

با اینکه نتایج فوری و بسیار خوبی را می توان در چنین زمان هایی از سئو دریافت کرد، اما این بدین معنی نخواهد بود که وب سایت هایی با قدمت زیاد شانسی برای موفقیت نخواهند داشت. چنین وب سایت هایی نیاز به تکنیک های سئو متفاوتی دارند.

روش پیدا کردن بهترین شرکت سئو متناسب با نیازهایمان

همکاری های سئو به شکل طولانی مدت است و باید از همان ابتدا بدانید که در حال استخدام چه کسانی هستید. همه شرکت های سئو یا تولیدکننده محتوا به وعده های خود درباره افزایش ترافیک، کسب رتبه بهتر و فروش بیشتر عمل نخواهند کرد. از شرکت های سئویی که قول موارد زیر را می دهند جدا پرهیز کنید:

 • کسب رتبه یک شبه
 • دو برابر کردن ترافیک در مدت زمان کم
 • افزایش ترافیک فوری
 • درج تعداد زیاد بک لینک
 • سئو تضمینی
 • زمان کاملا مشخص برای رسیدن به نتیجه

اگر به دنبال وعده های این چنینی هستید، به راحتی آنها را پیدا می کنید، اما بدون شک خیلی زود و بعد از آنکه به نتایج مورد نظر نرسیدید، از بستن قرارداد با چنین شرکت هایی پشیمان می شوید.

برای مشاوره بهترین سئوکار و طراحی وب سایت و تولید محتوا در تهران و کرج و دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا متنی با کارشناس تولید محتوا تماس بگیرید.

شماره تماس مشاوره بهترین سئوکار و تولید محتوای متنی و دیجیتال در تهران و کرج و دیجیتال مارکتینگ :۰۲۱۹۱۳۰۱۰۷۴

اینستاگرام مشاوره تولید محتوای متنی  و دیجیتال مارکتینگ بهترین سئوکار و تولید محتوا در کرج و در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

جدیدترین مطالب

آیا سوالی دارید؟

با ما در ارتباط باشید.کارشناسان ما به سرعت پاسخگوی شما خواهند بود.

تماس با ما