مدیریت سایت

سئو در کرج - تولید محتوای متنی - دیجیتال مارکتینگ - تولید محتوای متنی - مدیریت سایت

به طور کلی مدیریت سایت شامل قسمت هایی مانند مدیریت محتوا یعنی اضافه کردن مقالات ، افزودن ویدئوها و تصاویر ، درج محصولات جدید و خصوصیات آن ها پشتیبانی سایت و حفظ امنیت سایت است. در ادامه به اهمیت مدیریت سایت و دیجیتال مارکتینگ میپردازیم. چهت مشاوره تولید محتوای دیجیتال و متنی و سئو در تهران و کرج با ما تماس بگیرید.

امنیت سایت

یکی از مهم ترین بخش ‌های مدیریت سایت امنیت سایت است. همه سایت‌ها در معرض خطر تهدید مجرمان اینترنتی و هکر ها هستند . اطمینان حاصل کردن از امنیت سایت و به روز بودن نقشه‌های آن ، از جمله وظایف مدیریت سایت است.

مدیریت محتوای وب سایت

یکی دیگر از مهم‌ترین وظایف مدیریت سایت ، مدیریت محتوا است . شاید سایت شما یک سایت غیرقابل تغییر باشد ، که در این صورت نیازی به درج محتوا به صورت مرتب و منظم نخواهد بود . البته به دلیل رعایت سئو و بالابردن جایگاه سایت شما در گوگل ، همیشه توصیه می‌شود محتواهای جدیدی به سایت خود اضافه کنید.

پشتیبانی کردن وب‌ سایت

هرگونه تغییر دادن برای بهتر شدن سایت و تغییرات ساختاری در سایت را می‌توان مدیر سایت انجام داد . اگر به دنبال ایجاد تغییراتی در نحوه هدایت کاربران و چینش صفحات در سایت هستید ، باید از قسمت مدیریت سایت اقدامات لازم  انجام شود . البته بعضی وقت ها برای وارد شدن به این قسمت به صورت تخصصی باید به شرکت طراحی سایت خود مراجعه نمایید. انجام این تغییرات توسط صاحبان سایت انجام خواهد شد.

وظایف مدیر سایت

داشتن یک ‌سایت کاربردی و حرفه ای یکی از مهم‌ترین اقدامات شرکت شما می باشد و ابزارهای بازاریابی برای شرکت شما به حساب می آید . قراردادن محتوا در سایت ، طراحی و اجرا کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین و تعیین استراتژی و افزایش ترافیک از جمله کارهایی است که در نهایت منجر به افزایش فروش شما می شود.

معرفی مهم ترین وظایف مدیر سایت :

۱. تهیه نسخه پشتیبانی از سایت

تهیه پشتیبانی از ‌سایت بسیار مهم است چرا که به شما اطمینان خاطر می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید به آخرین نسخه ذخیره شده از سایت تان برگردید . با توجه به نوع سایت شما و سرعت قرارگیری اطلاعات در آن ، عملیات Backup گیری را  به صورت روزانه و هفتگی انجام بدهید.

۲. داشتن نظارت همیشگی بر وب سایت

گاهی اوقات Downtime وجود دارند که سرویس‌های میزبانی از دسترس خارج می‌شوند و در نهایت سایت شما بارگذاری و لود نخواهد شد. . وظیفه مدیر سایت رصد کردن دائمی سایت شرکت میباشد تا در صورت بروز همچین مشکلاتی سعی در رفع آن داشته باشد و در صورت تکرار این مشکل تصمیمی برای تغییر هاست بگیرند.

۳. قراردادن و چک کردن محتوا در سایت

قراردادن انواع مقالات ، ویژگی‌های محصولات ، تصاویر ، و … به عهده مدیر سایت می باشد . یک مدیر سایت باید بعد از وارد شدن به سایت ، آن را مرور کند و اشتباهات ممکن و ایجاد شده را به حداقل برساند . گذاشتن عکس‌ ها در سایز نامناسب، کیفیت پایین ، چک کردن لینک‌های ارجاع داده شده در متن، تصحیح هرگونه ایرادات نگارشی و … به عهده مدیر سایت می باشد.

۴. چک کردن سرعت بارگذاری سایت

سرعت بالای بارگذاری و لود شدن سایت به شدت بر روی تجربه خوب کاربران از سایت و در نتیجه سئوی بهتر ‌سایت شما تاثیر خواهد داشت. هیچ کاربری آنقدر زمان ندارد تا بخواهد بیشتر از چند ثانیه منتظر بازشدن سایت شما باشد. چک کردن سرعت بارگذاری سایت از جمله کارهایی است که باید مرتب توسط مدیر سایت چک شود تا در صورت هرگونه مشکلی سریعا تیم فنی آن را رفع کنند و از جمله وظایف مدیر مانند:

  • تست کردن رویه‌های موجود در سایت
  • تعیین استراتژی دیجیتال مارکتینگ
  • بررسی آپدیت‌های وردپرس ، افزونه ها و تم ها

برای مشاوره سئو کار در تهران و کرج و دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوای متنی با کارشناس تولید محتوا تماس بگیرید.

شماره تماس مشاوره تولید محتوای دیجیتال و سئو در تهران و کرج و دیجیتال مارکتینگ :۰۲۱۹۱۳۰۱۰۷۴

اینستاگرام مشاوره تولید محتوای سایت و دیجیتال مارکتینگ سئو در تهران و کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

جدیدترین مطالب

آیا سوالی دارید؟

با ما در ارتباط باشید.کارشناسان ما به سرعت پاسخگوی شما خواهند بود.

تماس با ما