ادمین سایت

تولید محتوا - مدیر سایت

اگر چه ابزارهای دیجیتالی و کامپیوتری موجب تسریع امور روزانه خواهند شد اما این امر بدون در نظر گرفتن عوامل انسانی غیرممکن است و در واقع بدون عامل انسانی و صرفاً با تکیه بر مطالب خوب و نرم‌افزار خوب نمی‌توان یک سایت خوب راه‌ اندازی کرد. به عبارت دیگر، مهم ترین عامل موفقیت یک وب سایت، مدیر آن است. مدیر یا ادمین سایت شخصی است که نقش اصلی را برای اداره سایت بر عهده دارد و مسئول توسعه،بازاریابی و نگهداری و طراحی سایت می باشد که بر تمام فنون و اصول طراحی گرافیک، کد نویسی، برنامه نویسی و همچنین اصول مدیریتی تسلط کامل خواهد داشت. او باید بتواند در غیاب دیگر اعضاء به صورت موقت وظیفه‌ آنان را بر عهده بگیرد. در ادامه به اهمیت و معرفی ادمین سایت و دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوای دیجیتال و متنی میپردازیم. جهت مشاوره سئو  و طراحی وب سایت و تولید محتوا در تهران و کرج با ما تماس بگیرید.

وظایف ادمین سایت

 • بهبود ناوبری یا navigation سایت
 • افزایش سرعت بارگزاری صفحات
 • بررسی دقیق لینک‌های موجود در سایت
 • افزایش رتبه‌ سایت در موتورهای جستجو
 • افزایش کلمات کلیدی به طور منطقی
 • ایجاد هماهنگی بین نام سایت و کیفیت مطالب
 • بررسی تگ‌ ها و عناوین صفحات مختلف وبسایت
 • ارائه گزارش سالیانه عملکرد سایت به بازدیدکنندگان
 • گسترس بازدید کنندگان سایت بدون محدودیت جغرافیایی
 • بررسی صفحاتی به روز نشده به منظور آپدیت نمودن آن‌ ها
 • ارسال به موقع اطلاعات جدید سایت در ساعت های خاص درشبانه روز

ویژگی‌های یک ادمین سایت موفق

برقراری ارتباط با کاربران

داشتن صبر و حوصله برای شنیدن سوالات و ابهامات کاربران، به معنای پشتیبانی از آنها می‌ باشد. یک مدیر سایت موفق باید روزانه به کامنتهایی که از سوی مخاطبان درج می‌ شود پاسخ دهد و سایت را از پیشنهادات آنها محروم نکند.

تولید محتوا

محتوا یکی از مهمترین عواملی است که موجب ارتقا سایت می شود. بعضی از مدیران سایت ها نوشتن مقالات و محتوای سایت را به افراد دیگر می سپارند با این وجود نباید مهارت نوشتن و فن نویسندگی شخص مدیر را نادیده گرفت. در هنگام نوشتن مطالب باید کاربران را انسانهایی باهوش تصور کنید، این امر وبمستران را برای تهیه محتوایی با کیفیت تشویق میکند.

تبلیغات و بازاریابی اینترنتی

یکی از مهمترین هدف‌های هر وب سایتی، تبلیغات و بازاریابی برای محصولات و خدمات می‌ باشد، لذا یکی از مهمترین دغدغه‌های admin سایت باید معرفی کالاها و خدمات به درست ترین شکل باشد. وبمستر موفق باید با آگاهی کامل به بازاریابی بپردازد.

بررسی رتبه سایت

مدیر یک وب سایت به طور روزانه رتبه سایت را در موتورهای جستجو بررسی خواهد کرد. این کار به او کمک می‌کند تا بتوانند نقاط ضعف سایت را پیدا کنند و در جهت ارتقا رتبه سایت تلاش کنند.

بررسی سایتهای رقیب

خوشبختانه یکی از قابلیت‌های وب سایتها، امکان بررسی عملکرد سایت‎های مشابه و رقیب می باشد. مدیر سایت باید به طور مداوم به سایتهای رقبا سر بزند و ازدستاوردها و تجربیات آنها استفاده کند.

تلاش برای توسعه سایت

مدیران سایت به صورت مستمر برای توسعه سایت طرح و برنامه دارند و برای این کار تلاش ‌می کنند. به روز بودن و مطابق تحولات روز پیش رفتن یکی از خصلت های مدیران موفق است.

آشنایی با مفاهیم میزبانی و سرور

آشنایی با انواع فضاهای میزبانی و مفاهیم مربوطه تاثیر بسیار بالایی در رشد و پیشرفت سایت شما دارد. درواقع سایت ها در ابتدای کار، از میزبانی اشتراکی استفاده می کنند و بعد از مدتی ، باید در مورد انتقال سایت به سرور مجازی یا اختصاصی و … تصمیم گیری کرد. اگر ادمین سایت شما درک کاملی از میزبانی نداشته باشد ممکن است مشکلات زیادی برای تان ایجاد کند و هزینه های زیادی را متحمل شوید.

برای مشاوره سئو و طراحی وب سایت و تولید محتوا در تهران و کرج و دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا متنی با کارشناس تولید محتوا تماس بگیرید.

شماره تماس مشاوره تولید محتوای دیجیتال و متنی و طراحی وب سایت در تهران و کرج و دیجیتال مارکتینگ :۰۲۱۹۱۳۰۱۰۷۴

اینستاگرام مشاوره تولید محتوای سایت و دیجیتال مارکتینگ سئو تولید محتوا در کرج و  در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

جدیدترین مطالب

آیا سوالی دارید؟

با ما در ارتباط باشید.کارشناسان ما به سرعت پاسخگوی شما خواهند بود.

تماس با ما